piątek, 8 marca 2013

Sesja fotograficzna do wygrania | KONKURS

Dzisiejszy Dzień Kobiet, zbliżająca się wiosna, moja przeprowadzka do nowego studio...jest wiele powodów żeby zrobić coś miłego :)


ZAPRASZAM SERDECZNIE !


Regulamin konkursu: 
1. Organizatorem konkursu jest Agata Poznańska fotografia
 
2. Aby wziąć udział w konkursie należy na adres kontakt@agatapoznanska.pl wysłać odpowiedź na pytanie  „Jak wyobrażasz sobie swoją sesję wiosenną?” . Wśród nadesłanych odpowiedzi wybiorę jedną osobę, z którą spotkam się na sesji :)

3. Nagrodą w konkursie jest profesjonalna sesja zdjęciowa o wartości 250 zł. Uczestnik otrzymuje 10 odbitek formatu 15x23 na profesjonalnym papierze oraz płytę dvd, na której znajduje się 20 plików w formacie JPG wraz z autorskim podpisem.

4. Wyniki zostaną ogłoszone na www.agatapoznanska.blogspot.com i www.facebook.com/ABfotografia.  Zapraszam do obserwowania i polubienia.

5. Konkurs trwa od 08.03.2013 do 31.03.2013.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do przedłużenia lub odwołania konkursu w przypadku zbyt małej ilości zgłoszeń (minimalna ilość uczestników 5)

7. Wygraną sesję można podarować w prezencie :)

8. Uczestnik konkursu wyraża zgodę na publikację zdjęć z sesji na stronach firmowych Organizatora (www.agatapoznanska.pl, www.agatapoznanska.blogspot.com, www.facebook.com/ABfotografia)

9. Termin ważności wygranej sesji 30.06.2013. Po tym czasie sesja przepada.

10. Dojazd na sesję we własnym zakresie.

11. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją warunków i regulaminu konkursu.


Informacje dodatkowe:Bardzo proszę w tytule maila wpisać „Konkurs fotograficzny”
Każdego maila będę potwierdzać, w przypadku braku potwierdzenia proszę o kontakt. Wszystkie informacje na bieżąco będą się pojawiać na moim fanpage www.facebook.com/ABfotografia (np. moja nieobecność).
Dodatkowo, każdy, kto posiada konto na facebooku i udostępni informacje o konkursie na swojej tablicy ma szansę na niespodziankę :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło jeśli pozostawisz ślad :)
Dziękuję :)